Інтернет-магазин виконує доставку будь-якого товара своєю власною службою доставки в межах м. Полтави.

Вартість доставки кур’єром

Вартість доставки товара складає 30 Грн.

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов’язково сконактує з Вами, щойно Ви розмістили замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна чи неповна адреса може привести до додаткової затримки! Будь-ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані під час реєстрації та  оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка здійснюється щоденно з 10:00, в неділю достаки немає. Товари, замовлені Вами в суботу і неділю, будуть доставлені в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складе:

  • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки до 14:00, то товар може бути доставлено в цей же день;
  • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки після 14:00, то товар може бути доставлено в наступний робочий день.

Ви, також, можете вказати інший, зручний для Вас, час доставки, і покупка буде доставлена в зручний для Вас час.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, що вказана при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою - необхідно повідомити про це менеджера Служби доставки, який сконтактує з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці Вам буде передано вісі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на организацию, Вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку Вашої организації. Ціна, вказана в переданних Вам кур’єром документах, є кінцевою, кур’єр не має повноважень коригувати ціну. Вартість доставки виділяється в документах на покупку окремим рядком.

Увага! Просимо Вас пам’ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару Вам необхідно уточнити у нашого менеджера до моменту покупки товара. В обов’язки робітника Служби доставки не входе здійснення консультацій і коментарів відносно споживчих властивостей товара. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товара, Вам необхідно повідомити про це нашому менеджеру. При доставці Вам замовленого товару, провіряйте комплектність, працездатність товара, відповідність доставленого товару описанню на нашому сайті. Також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. Якщо ви не заявите про це під час отримання товару, то претензій по поводу механічних пошкоджень, у подальшому подібні претензії не розглядаються. У випадку питань, побажань і претензій, звертайтесь до нас аз такими координатами:

Служба доставки: 50-13-50, 50-93-50

Електронна пошта: sales@slon.com.uaРоздрібний магазин

36011, м.Полтава,
вул. Шевченка, 102

тел. 50-13-50

Сервісний центр

36011, м.Полтава,
вул. Шевченка, 102

тел. 50-10-66
099-5296580
067-2644835

Оптовий відділ

36011, м.Полтава,
вул. Шевченка, 102

тел. 56-45-35
тел. 50-13-47