Не працює Wi-Fi в дальній кімнаті, Ні Wi-Fi в будинку на другому поверсі. Прагнеш збільшити зону покриття Wi-Fi в будинку. Необхідно зовнішнє відео спостереження без провід - є ідеальне рішення.

Рішення для приватного будинку

Типова задача для приватного будинку - покриття мережею Інтернет всій території. Найчастіше таке завдання виникає вже після того, як замовник закінчив внутрішні оздоблювальні роботи і монтаж додаткової дротової мережі важко або взагалі просто неможливий.

wifi3.jpg

Ідеальним рішенням є створення безшовного WI-FI покриття за технологією Mesh. Для підключення до каналу WAN використовується маршрутизатор EMR3500 \ 5000. Дана модель має два гігабітних порту WAN і LAN. WAN порт - для створення високошвидкісного підключення до каналу провайдера. LAN порт - дозволить створити внутрішню мережу, для підключення до каналу інтернет домашніх пристроїв зберігання даних NAS, SmartTV, ігрових приставок і т.д. Бездротової модуль WIFI, що підтримує стандарт 802.11 і працює в двох трьох діапазонах, дозволить мобільним клієнтам (смартфонам , планшетів, лептопам, а також системам «розумного будинку») мати стабільне підключене до глобальної мережі, незалежно від місця розташування.

wifi4.jpg

Для збільшення зони покриття, додатково пропонується використовувати Dot-пристрій EMD1, які встановлюються в будь-яку розетку 220В і автоматично створюють з'єднання з центральним вузлом - маршрутизатором за допомогою бездротового сигналу. Залежно від потреби, таких вузлів можна створити до 8шт на один маршрутизатор.

Одна з переваг таких Mesh-пристроїв полягає в тому, що в разі виходу з ладу одного з вузлів, зв'язок клієнта з маршрутизатором не переривається, а автоматично переадресовується на інший пристрій. Ще один важливий момент, для розгортання такої мережі немає потреби в додаткових проводах і монтажних роботах. Вся первинна настройка і моніторинг проводиться за допомогою фірмового аплету EnMesh.

При використанні обладнання EnGenius Ви отримуєте:

- Wi-Fi мережу цілого будинку з надзвичайно швидким Інтернетом, відео без буфера та аудіо для всіх пристроїв у кожній кімнаті - від гостьової кімнати до внутрішнього дворика та за її межами.

- Немає ніяких проводів. Просто вставте маршрутизатор або точку в електричну розетку. EnMesh Mobile App виявить ваші пристрої і запропонує вам швидкий покроковий посібник з налаштування.

- Технологія сітки EnGenius використовує інтелектуальні датчики для автоматичного виявлення та пере направлення вашого трафіку до найшвидшого та найрозумнішого шляху для покращення роботи WiFi у кожному кутку вашого будинку.

Рішення для малого бізнесу.

Розумний шлях до справжньої бездротової мережі. Розташуйте пристрої EnGenius mesh, де потрібне покриття, і дайте технології EnGenius Mesh автоматично підключати їх до вашої мережі.

EnGenius mesh

Розширте покриття Wi-Fi без кабельних гаджетів З бізнес-мережею EnGenius ви можете додати пристрої стільки, скільки вам потрібно, завжди забезпечуючи повне і поширене покриття по всій області без необхідного кабелю.

Смарт маршрутизація для послідовно високої якості Пристрої EnGenius Business Mesh постійно оптимізують вибір шляху на кожному пристрої за допомогою алгоритмів сітчастого рівня підприємства.

wifi2.jpg

Розумна смуга з технологією очищення сітки підприємства.

wifi6.jpg

Мережа автоматично підключає вузли до існуючої структури без необхідності ручного налаштування адміністратором мережі. Бездротові вузли сітки можуть бути додані або переміщені на основі вимог до покриття та потужності.

Рішення для побудови бездротового каналу в системах відео спостереження.

Зовнішнє відео спостереження пов'язані з великою кількістю нюансів. І хоча дана індустрія пропонує розклад рішень для збільшення довжини лінків для обліку потужності, іноді просто неможливо протягнути кабель до точки підключення камери. У таких ситуаціях розумно використовувати безпровідний канал зв'язку. Зовнішнє точки доступу, які працюють в режимі CB (клієнтський міст), можуть збільшити швидкість передачі даних більш ніж на кілометр.

wifi7.jpg